ALMA LITTERA

„Alma littera“ yra didžiausia literatūros, skirtos suaugusiesiems, vaikams ir paaugliams, leidykla ir antroji pagal šviečiamosios bei mokomosios literatūros leidybos apimtį. „Alma littera“ savo veiklą pradėjo 1990 m. lapkričio mėn. 16 d.

Leidyklos „Alma littera“ misija – skatinti pažinimo ir skaitymo poreikį, teikti pažinimo džiaugsmą ir skaitymo malonumą.

 

Leidykla „Alma littera“ leidžia geriausius ir populiariausius pasaulio rašytojų kūrinius įvairaus amžiaus skaitytojams. Vienas pagrindinių leidyklos tikslų – pateikti kuo įvairesnių ir kokybiškesnių knygų, todėl džiugu, kad jos vardas siejamas su visokeriopa kokybe.

„Alma littera“ bendradarbiauja su Švietimo ir mokslo ministerija, taip pat su Anglijos, Prancūzijos, Italijos, Vokietijos, Švedijos, Izraelio, JAV, Latvijos, Estijos, Rusijos bei daugelio kitų šalių leidyklomis.

„Alma littera“ yra Europos mokomosios literatūros leidėjų asociacijos narė.

Leidyklos „Alma littera“ leidžiamą literatūrą galima suskirstyti į kelias grupes:

  • grožinė literatūra,
  • vaikų ir paauglių literatūra,
  • populiarioji psichologija,
  • žodynai, enciklopedijos, pažintinė literatūra (religija, filosofija, ekonomika, istorija, užsienio kalbos),
  • vadovėliai mokykloms ir mokymo priemonės.

Leidyklos „Alma littera“ leidiniai yra pelnę nemaža apdovanojimų: Geriausios metų knygos vaikams ir paaugliams, Reikšmingiausio metų vertimo paaugliams, Meniškiausiai iliustruotos knygos paaugliams, Knygos meno konkurso, „Vaikų balso“ Vaikų metų knygos ir kt.

Apie „Alma littera“ įmonių grupę

„Alma littera“ įmonių grupė – tai didžiausia knygų leidybos ir prekybos grupė Baltijos šalyse. Grupę sudaro leidyklos „Alma littera“ ir „Šviesa“, pirmasis oficialus knygų klubas Lietuvoje „Knygų klubas“ (anksčiau „Alma littera“ knygų klubas) ir mažmeninės knygų prekybos tinklas „Pegasas“.

 

Lietuvos leidėjų asociacija

Vokiečių g. 18A, LT 01130, Vilnius
Tel.: +370 675 75692
El. paštas: info@lla.lt
www.lla.lt

LLA Nariai