Kvietimas teikti paraiškas Vilniaus knygų mugės kultūrinių renginių programai

2017-10-20

Mieli leidėjai,

 
Norime pasidžiaugti, kad 19-oji Vilniaus knygų mugė pasitiks renovuotais I-aisiais rūmais, į kuriuos vėl sugrįš Muzikos salė, bukinistai, į seansus kvies Kino knygos salė, o leidėjams atsiras galimybė rengti alternatyvius renginius dvejose naujose renginių erdvėse: Konferencijų salėje 1.2 (iki 100 žm., tinka interaktyviems renginiams, skaitymams, mini performansams, poezijos slam‘o pasirodymams ir pan.) ir Konferencijų salėje 1.3 (iki 40 žm., tinka uždariems renginiams, susitikimams).
 
Taip pat norime priminti, kad 19-osios Vilniaus knygų mugės tema – „Skaitau Lietuvą, skaitau pasaulį“. 2018 m. Vilniaus knygų mugė ir atkurtos Lietuvos valstybės šimtmetis bus puiki proga įvertinti ir pajausti kaip keitėmės, kuo gyvenome, kokie Lietuvos ir pasaulio autoriai, asmenybės ir tekstai labiausiai paveikė mus per visą šimtą metų, ir tuo pačiu diskutuoti, ieškoti ir kalbėtis apie tai, kaip ir kokią Lietuvą bei pasaulį skaitydami kursime ateinantį šimtą metų.
 
Jau tradiciškai kultūrinių renginių programai kviečiame teikti paraiškas. Kaip ir kasmet, paraiškas gali teikti visi stendus turintys mugės dalyviai. Paraiškų formos yra trijų rūšių:
  1. Paraiška kultūriniam renginiui (pildoma visiems mugės erdvėse planuojamiems renginiams);
  2. Paraiška kultūriniam renginiui, skirtam vaikų auditorijai (pildoma renginiams Vaikų scenoje);
  3. Paraiška renginiui, vyksiančiam stende (pildoma renginiams, vyksiantiems paraiškos teikėjo stende).
Leidykla/institucija, teikdama paraiškas, jas turi sureitinguoti svarbumo tvarka (1-oji pozicija yra svarbiausia). Į paraiškos teikėjo prioritetus bus atsižvelgiama skirstant renginių laikus bei erdves.
 
Be paraiškų, kiekviena mugėje dalyvaujanti ir renginius organizuojanti institucija turi atsiųsti pasirašytas ir skenuotas paraiškų teikimo ir renginių rengimo reglamento kopijas bei paraiškas Word formatu. Užpildytas ir pasirašytas renginių paraiškų ir reglamento kopijas prašome siųsti adresu aiste.zukauskaite@lithuanianculture.lt iki 2017 m. lapkričio 30 dienos imtinai.
 
Apie organizacinio komiteto sprendimą, ar renginys gali vykti VKM, leidykloms/institucijoms bus pranešta iki gruodžio 22 d.
 
Pažymime, kad į mugės kultūrinių renginių programėlę bus rašomos ne daugiau nei 4 renginio dalyvių pavardės (įskaitant ir renginio moderatorių). Todėl prašome į tai atsižvelgti pildant paraiškas. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad paraiškos, atsiųstos po lapkričio 30 dienos, nebus svarstomos.
 
Reglamente įrašyta galutinė informacijos programėlei pateikimo data – sausio 15 diena. Iki minėtos dienos bus galima tikslinti patvirtinto renginio/ių pavadinimą, dalyvių pavardes. Į vėlesnius pakeitimus atsižvelgiama nebus. Vilniaus knygų mugės dalyviai savo ruožtu reklamuoti renginius gali ir kitais būdais – organizatoriai atsakingi tik už jų pristatymą programėlėje.
 
Paraiškų formas ir reglamentą rasite prisegtus prie šio laiško.
 
Leidyklos, įstaigos ir institucijos, norinčios teikti idėjų parodų erdvėms, kviečiamos siųsti savo pasiūlymus iki spalio 30 d.
 
Kviečiame aktyviai dalyvauti ir paraiškas siųsti kuo anksčiau!

Lietuvos leidėjų asociacija

Vokiečių g. 18A, LT 01130, Vilnius
Tel.: +370 675 75692
El. paštas: info@lla.lt
www.lla.lt

LLA Nariai