LLA dalyvaus Montreuil vaikų knygų mugėje Paryžiuje

2017-11-16

Lietuvos leidėjų asociacija (LLA) deleguoja 7 vaikiškų knygų leidėjus į šių metų Montreuil vaikų knygų mugę, kuri vyks lapkričio 29 – gruodžio 4 d. Paryžiuje. 

Prancūzijos sostinėje Lietuvos leidėjų lauks mugės renginiai ir susitikimai, kurių metu jie galės ne tik susipažinti su prancūzų leidėjais, bet ir pristatyti jiems lietuvių autorių knygas vaikams bei aptarti bendradarbiavimo galimybes. 
 
Šiuos susitikimus Lietuvos leidėjams padėjo suorganizuoti „MÏCE“ – tarptautinis ir tarpprofesinis žiniasklaidos vaikams forumas. Šis renginys kasmet į vieną vietą surenka prancūzų ir užsienio specialistus, dirbančius leidyboje, animacinių filmų kūrime, televizijoje ir naujųjų technologijų plėtroje, kad šie galėtų užmegzti kontaktus vieni su kitais, pasidalinti savo patirtimi, padiskutuoti apie šiandienos aktualijas ir tendencijas. 
 
Dalyvavimo mugėje proga lapkričio 29 d. (trečiadienį) 20:30 LLA rengia Romain Gary kūrybos skaitymus Lietuvos Respublikos ambasadoje Prancūzijoje. Vakaro metu Lietuvos žydų kilmės prancūzų rašytojo ir diplomato knygos „Aušros pažadas“ ištraukos bus skaitomos ne tik lietuvių ir prancūzų, bet ir „PUBCOOP“ projekto partnerių kalbomis: rumunų, valensiečių ir ispanų. 
 
Prie skaitymų prisijungti ir prancūziškai žinomo rašytojo kūrinį paskaityti sutiko Prancūzijoje gyvenantis lietuvių rašytojas Valdas Papievis. Tad visi leidėjai, tuo metu būsiantys Paryžiuje, maloniai kviečiami sudalyvauti jaukiame pasibuvime. 
 
Lietuvos leidėjų dalyvavimas Paryžiuje yra viena iš bendradarbiavimo su tarptautiniu projektu „PUBCOOP“ veiklų. Ją finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir ES programa „Kūrybiška Europa“.
 
 

Lietuvos leidėjų asociacija

Vokiečių g. 18A, LT 01130, Vilnius
Tel.: +370 675 75692
El. paštas: info@lla.lt
www.lla.lt

LLA Nariai