Renginiai Frankfurto knygų mugėje

2016-10-12

Vykstančius į Frankfurto knygų mugę maloniai kviečiame pasidomėti tarptautinio projekto “ALDUS”, kurio partnere yra ir LLA, organizuojamais renginiais Frankfurto knygų mugėje ir juose dalyvauti.

 
Taip pat kviečiame apsilankyti jungtiniame stende 19 d., trečiadienį, 14 val. LLA – LKI renginyje ir vaišėse, kviesti kolegas (kvietimą rasite čia).
 
Norėtume priminti, kad:
 
LLA jungtinis stendas tarptautinėje Frankfurto knygų mugėje, kuri vyks 2016  m. spalio 19–23 d., įsikurs 5.0 salėje (Nr. A31) tarp Skandinavijos šalių Švedijos, Danijos ir Norvegijos ekspozicijų.
 
Kviečiame planuoti susitikimus LLA stende. Prašytume susitikimų darbotvarkę iš anksto suderinti (el. pašto adresu aida@lla.lt).
 
Dėkojame leidėjams už indėlį sudarant leidinių ekspoziciją, taip pat partneriams Kultūros ministerijai, Lietuvos kultūros institutui, Valstybiniam turizmo departamentui, Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacijai, Vilnius Review, Lietuvos spaustuvininkų asociacijai ir kt. už Lietuvą, šalies kultūrą ir ir kūrybines industrijas pristatančius leidinius sklaidai.
 
Frankfurto knygų  mugė – tai  viena  didžiausių  tarptautinio  lygio  knygų mugių  pasaulyje.  Pernai  į  Frankfurtą prie Maino Vokietijoje susirinko per 8,000 dalyvių iš daugiau nei 100 šalių ir aplankė beveik 280.000 lankytojų. Daugiau informacijos apie parodą: http://www.buchmesse.de.
 
LLA dalyvavimas knygų mugėje dalinai finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos.

Lietuvos leidėjų asociacija

Vokiečių g. 18A, LT 01130, Vilnius
Tel.: +370 675 75692
El. paštas: info@lla.lt
www.lla.lt

LLA Nariai