Skelbiamos konsultacijos dėl 2019 m. finansavimo gairių

2018-07-04

Gerbiami leidėjai,

Lietuvos kultūros taryba kviečia teikti pastabas ir pasiūlymus 2019 m. Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairėms

Kultūros ir meno projektų finansavimo taisykles ir sąlygas reglamentuojantis dokumentas tobulinamas kasmet. Šiuo metu Lietuvos kultūros taryba ir LR kultūros ministerija drauge baigė rengti naują gairių redakciją, kurioje siekiama atsižvelgti į kultūros bendruomenės poreikius ir lūkesčius, todėl tikimasi aktyvaus paraiškas teikiančių ir projektus vykdančių organizacijų atstovų, kultūros ir meno kūrėjų bei juos vienijančių ir atstovaujančių asociacijų ir sąjungų dalyvavimo šioje apklausoje.

Šiuo metu vykstančiose virtualiose konsultacijose siūloma pateikti savo nuomonę ir siūlymus atskiriems Gairių straipsniams ir dokumento priedams, kuriuose nusakomos konkrečių kultūros ir meno sričių ir programų finansavimo sąlygos. 

Konsultacijoms skirtoje skiltyje galima komentuoti po skyrių atskirai, arba tik tuos, kurie jums aktualūs – tam skirti mygtukai „Praleisti“ ir „Toliau“ (išsaugomas komentaras). Jei norite pateikti bendrus komentarus ar pasiūlymus, prašoma juos pateikti komentare po Baigiamosiomis Gairių nuostatomis.

Pastabų ir pasiūlymų laukiama iki š. m. liepos 13 d. (imtinai).

Lietuvos leidėjų asociacija

Vokiečių g. 18A, LT 01130, Vilnius
Tel.: +370 675 75692
El. paštas: info@lla.lt
www.lla.lt

LLA Nariai