Bolonijoje aptartos naujausios vaikų knygų leidybos tendencijos

2017-11-22

Šių metų rugsėjį Bolonijoje (Italija) vyko tarptautinė konferencija, kurią drauge suorganizavo Italijos leidėjų asociacija, Bolonijos vaikų knygų mugė ir tarptautinis knygų mugių bendradarbiavimo projektas „ALDUS“ pagal Europos leidėjų federacijos (FEP) vasaros susitikimo programą. Konferencijos tikslas – naujausios knygų vaikams leidybos tendencijos. 

 
Konferencijos metu iš įvairių perspektyvų aptarti vaikiškų knygų leidybos pokyčiai, aktualijos ir perspektyvos: nuo sėkmės istorijų, kaip įtraukti mažuosius skaitytojus, iki galimybių parduoti teises, pasitelkiant skirtingas žiniasklaidos formas; nuo novatoriškų programėlių ir skaitmeninių produktų, gavusių „Bologna Digital Media“ apdovanojimą, iki naujų tarptautinių skaitymo skatinimo metodų. 
 
Susitikimas baigėsi išskirtiniu dėmesiu knygos prieinamumo klausimui ir įtraukimo strategijoms, praktiškai pademonstruojant, kaip įtraukimo technologijos gali užtikrinti, kad visi skaitytojai turėtų priėjimą prie pageidaujamo turinio. 
 
Daugiau apie konferenciją ir joje gvildentas temas – Enrico Turrin apžvalgoje: http://www.aldusnet.eu/k-hub/new-trends-childrens-book-publishing/ 
 

Lietuvos leidėjų asociacija

Vokiečių g. 18A, LT 01130, Vilnius
Tel.: +370 675 75692
El. paštas: info@lla.lt
www.lla.lt

LLA Nariai