Archyvas

Paskutinė galimybė užsiregistruoti į konferenciją „Biblioteka – leidėjui, leidėjas – bibliotekai“

2015-10-20

Primename, kad šiandien paskutinė diena registruotis į konferenciją „Biblioteka – leidėjui, leidėjas – bibliotekai“.

Plačiau

Kviečiame į konferenciją „Vaikų ir jaunimo skaitymas kaip iššūkis XXI amžiuje: bibliotekos – socialiniams pokyčiams 2015“

2015-10-06

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos inicijuojama tarptautinė konferencija „Vaikų ir jaunimo skaitymas kaip iššūkis XXI amžiuje: bibliotekos – socialiniams pokyčiams 2015“, skirta Švedijos Karaliaus Karlo XVI Gustavo ir Karalienės Silvijos valstybinio vizito į Lietuvą proga.

Plačiau

Knygynų tinklas „Pegasas“ vėl kviečia leidėjus ir autorius į savo knygynus

2015-10-05

Praėjusiais metais didelio susidomėjimo sulaukusi knygynų tinklo „Pegasas" iniciatyva, kurios metu skaitytojai buvo kviečiami susitikti su šiuolaikiniais lietuvių autoriais, šiemet atgimsta vėl.

Plačiau

Pristatyta naujausia „Kultūra per “Penki TV” laida

2015-09-29

Dienos šviesą išvydo naujausia Kultūra per “Penki TV” laida.

Plačiau

Kviečiame dalyvauti Šv. Jeronimo – Tarptautinės vertėjų dienos šventėje

2015-09-29

Rugsėjo 30 d. (trečiadienį) 18 val. Lietuvos literatūros vertėjų sąjunga (LLVS) Taikomosios dailės muziejuje (Arsenalo g. 3) rengia Šv. Jeronimo – Tarptautinės vertėjų dienos šventę. Bus įteiktos Šv.Jeronimo premijos.

Plačiau

Startuoja Nacionalinis knygų prekyboje katalogas (NKPK) ir NKPK portalas visuomenei

2015-09-23

Spalio 1 d. LLA (Lietuvos leidėjų asociacija) kviečia jau į trečiąjį renginį specialistams „Nacionalinis Knygų Prekyboje Katalogas (NKPK): informacijos tiltas tarp verslo ir kultūros“. Šį kartą LLA pristatys Nacionalinį knygų prekyboje katalogą (NKPK) ir NKPK portalą visuomenei. 

Plačiau

Kviečiame dalyvauti konferencijoje „Nacionalinis knygų prekyboje katalogas (NKPK): informacijos tiltas tarp verslo ir kultūros“

2015-09-11

Spalio 1 d. LLA (Lietuvos leidėjų asociacija) konferencijoje pristatys Lietuvos Nacionalinį knygų prekyboje katalogą (NKPK) ir NKPK portalą visuomenei.

Plačiau

Kvietimas dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Mažumų knyga: istorinės patirtys ir šiandienos raiškos globaliame pasaulyje“

2015-09-10

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Knygotyros ir dokumentotyros institutas maloniai kviečia Jus dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Mažumų knyga: istorinės patirtys ir šiandienos raiškos globaliame pasaulyje“

Plačiau

Prasideda jau penktasis „Knygos per „Penki TV“ sezonas

2015-09-09

 Rugsėjo pradžioje laida „Knygos per „Penki TV pradeda naują, jau penktą, sezoną. 

Plačiau

Kvietimas dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Vaikų ir jaunimo skaitymas kaip iššūkis XXI amžiuje: bibliotekos – socialiniams pokyčiams 2015"

2015-09-09

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Vaikų ir jaunimo skaitymas kaip iššūkis XXI amžiuje: bibliotekos – socialiniams pokyčiams 2015", skirtoje Švedijos Karaliaus Karlo XVI Gustavo ir Karalienės Silvijos valstybinio vizito į Lietuvą proga.

Plačiau

1 2 3 4 ... 46 Kitas

Lietuvos leidėjų asociacija

Vokiečių g. 18A, LT 01130, Vilnius
Tel.: +370 6 707 6093
El. paštas: info@lla.lt
www.lla.lt

LLA Nariai