Archyvas

Kvietimas dalyvauti Papyrus Knygos meno konkurse

2014-11-26

UAB „Papyrus Lietuva" sveikina Knygos meno puoselėtojus bei kviečia dalyvauti Papyrus Knygos meno konkurse, kuris ir šiemet rengiamas bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija bei kūrybinėmis organizacijomis.

Plačiau

Ketvirtosios „Knygų Kalėdos“ skatina domėtis lietuvių literatūra

2014-11-10

 Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos" pradeda ketvirtą kelionę per Lietuvą ir šiais metais kviečia domėtis lietuvių literatūra, surengti knygų skaitymus ir dovanoti Lietuvos rašytojų knygas bibliotekų skaitytojams.

Plačiau

Dovanokime lietuvių autorių knygas šalies bibliotekoms!

2014-11-07

Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ jau ketvirtą kartą keliauja per Lietuvą ir kviečia padovanoti naujų knygų šalies bibliotekoms. 

Plačiau

Lietuvos kultūros taryba skelbia pirmąjį 2015 m. paraiškų teikimo konkursą

2014-10-31

Paraiškos kultūros ir meno projektų bei programų daliniam finansavimui gauti teikiamos vadovaujantis 2014 m. spalio 16 d. Kultūros ministro įsakymu Nr. ĮV-714 patvirtintomis Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų teikimo gairėmis.

Plačiau

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl rašytojo R. Granausko mirties

2014-10-28

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl vieno didžiausių Lietuvos rašytojų - daugybės knygų autoriaus, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Romualdo Granausko mirties.

Plačiau

Kvietimas dalyvauti Europos vaikų ir paauglių literatūros leidėjų komerciniame forume

2014-10-28

Lietuvos leidėjų asociacijos projektų partneriai Associació d'Editors del País Valencià (toliau - AEPV) 2014 m. gruodžio 11-12 d. organizuoja Valensijoje pirmąjį Europos vaikų ir paauglių literatūros leidėjų komercinį forumą.

Plačiau

Frankfurto knygų mugėje leidėjų diskusija apie inovatyvumą

2014-10-22

Frankfurto knygų mugės metu buvo diskutuojama visiems Europos leidėjams aktualiais klausimais. Tarptautinio projekto Technologijos ir inovacijos išmaniajai leidybai (Technology and Innovation for Smart Publishing, TISP) atstovai kėlė klausimą, ko reikia leidėjams, kad jie taptų inovatyvūs.

Plačiau

Pradėjo veikti internetinis portalas, kuris padės verslui lengviau prisitaikyti prie naujų pridėtinės vertės mokesčių (PVM) taisyklių pakeitimų

2014-10-17

Šią savaitę pradėjo veikti Europos Komisijos inicijuotas internetinis portalas, kuris padės verslui lengviau prisitaikyti prie naujų pridėtinės vertės mokesčių (PVM) taisyklių pakeitimų.

Plačiau

Pasirengimas Knygų Kalėdoms

2014-10-16

Artėjant šventėms leidyklos planuoja įvairius skaitymo skatinimo, literatūros sklaidos ir autorių bei naujų leidinių pristatymo renginius. Leidėjai ir partneriai gali skalbti visus planuojamus renginius, ypač skaitymo skatinimo ir lietuvių autorių literatūros sklaidos, Knygų Kalėdų akcijos tinklalapyje ir taip aktyviau įsitraukti bei skatinti pačią Akciją.

Plačiau

Pasibaigusioje Frankfurto knygų mugėje netrūko ir politinių diskusijų

2014-10-15

Šį sekmadienį, po penkerių įtemptų ir turiningų dienų, 66-oji Frankfurto knygų mugė uždarė duris. Spalio 8-12 dienomis vykusioje didžiausioje pasaulyje knygų mugėje dalyvavo 7 100 dalyvių, apsilankė apie 270 000 lankytojų ir 9 000 žurnalistų. Šiais metais mugė organizavo 4 000 renginių knygų leidybos specialistams ir svečiams. Mugė baigėsi pažėrusi daugybę diskusijų ne tik apie knygų industriją, bet ir apie įtemptą dabartinę pasaulio ekonominę bei politinę situaciją. Mugės garbės viešnia Suomija pristatė ne tik savo kultūrą ir leidžiamas knygas, bet aktyviai dalyvavo ir politinėje diskusijoje apie dabartinę padėtį Ukrainoje bei vis didėjančią Rusijos grėsmę mažosioms jos kaimynėms.

Plačiau

1 2 3 4 ... 37 Kitas

Lietuvos leidėjų asociacija

Vokiečių g. 18A, LT 01130, Vilnius
Tel.: +370 6 707 6093
El. paštas: info@lla.lt
www.lla.lt

LLA Nariai