Archyvas

LLA pristatys Lietuvos leidybą ir literatūrą tarptautinėje Frankfurto knygų mugėje

2014-08-26

Kaip ir kiekvienais metais, Frankfurtas spalyje taps visos leidybos industrijos centru. Frankfurto knygų mugė yra komercinė knygų leidybos paroda, orientuota į dalyvius ir renginius specialistams. Šiais metais Lietuvos nacionalinį stendą Frankfurto knygų mugėje organizuoja Lietuvos leidėjų asociacija (LLA) kartu su VšĮ „Versli Lietuva”. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.

Plačiau

Kviečiame registruotis į 16-ąją tarptautinę Vilniaus knygų mugę

2014-08-26

2015 m. vasario 19-22 d. vyks jau 16-oji tarptautinė Vilniaus knygų mugė.

Plačiau

Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija kviečia dalyvauti konkurse "Creative Business Cup”

2014-07-28

Šiais metais Lietuva pirmą kartą dalyvaus tarptautiniame kūrybinių industrijų konkurse “Kūrybinio verslo taurė” ("Creative Business Cup”). Nacionalinė kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija kviečia dalyvauti nacionalinėje atrankoje, kurios nugalėtojas 2014 metų lapkričio mėnesį dalyvaus tarptautiniame finale Kopenhagoje, Danijoje ir varžysis dėl apdovanojimo ir piniginio prizo su nacionaliniais lyderiais iš daugiau nei 50 pasaulio valstybių.

Plačiau

Fiksuota knygų kaina: už ar prieš

2014-06-19

Kadangi ir Lietuvoje, ir kitose ES šalyse knygų leidybos bei knygų platinimo specialistai diskutuoja apie knygų platinimo problemas ir modelius, skaitmeninio amžiaus iššūkius ir kainų fiksavimą, LLA parengė apžvalgą pagal Tarptautinės leidėjų asociacijos atliktą tyrimą.

Plačiau

PVM knygoms politika Europos Sąjungoje

2014-06-07

Neseniai paskelbtoje Aukšto lygio ekspertų grupės prie Europos Komisijos ataskaitoje pateikti pasiūlymai dėl skaitmeninės ekonomikos apmokestinimo labai nuvylė Europos leidėjų federaciją.  Nepritardama nuostatai dėl lengvatinių PVM tarifų taikymo elektroninėmis priemonėmis teikiamoms paslaugoms, pavyzdžiui, e-knygoms ir e- laikraščiams bei jų fizinėms versijoms, grupė teigia, kad būdami tokie panašūs, šie produktai turi būti apmokestinami standartiniu PVM tarifu - pagrinde todėl, kad būtų galima sukaupti mokestinių pajamų ir jomis finansuoti valstybių narių viešąsias paslaugas.

Plačiau

Vilniuje vyks Europos leidėjų federacijos Generalinė Asamblėja

2014-06-07

Lietuvos leidėjų asociacijos (LLA) kvietimu, birželio 8 – 10 d. Vilniuje vyksta Europos leidėjų federacijos  (Federation of European Publishers, FEP) Generalinė asamblėja (toliau – Asamblėja). Susitikimo darbotvarkėje - leidėjams iš visos Europos aktualios leidybos sektoriaus problemos.

Plačiau

Asociacijos LATGA atlikto tyrimo dėl autorinių kūrinių atgaminimo asmeniniais tikslais reprografijos būdu Lietuvoje rezultatai

2014-06-06

Kviečiame susipažinti su Asociacijos LATGA atlikto Šalies gyventojų sociologinio tyrimo dėl autorinių kūrinių atgaminimo asmeniniais tikslais reprografijos būdu Lietuvoje rezultatais.

Plačiau

Kviečiame dalyvauti FEP Generalinės asamblėjos konferencijoje „Leidėjai ir bibliotekos - tobula lygtis?“

2014-06-05

Lietuvos leidėjų asociacija maloniai kviečia Jus dalyvauti Europos leidėjų federacijos Generalinės asamblėjos konferencijoje "Leidėjai ir bibliotekos - tobula lygtis?".

Plačiau

Igoris Lohvinau apdovanotas 2014 m. Tarptautinės leidėjų asociacijos premija "Laisva spauda"

2014-06-04

2014 m. Tarptautinė leidėjų asociacija (International Publishers Association, IPA) skyrė „Laisvos spaudos“ premiją (Freedom to Publish Prize) leidėjui iš Baltarusijos Igoriui Lohvinau. Premiją tarptautinė leidėjų bendruomenė įteiks Europos leidėjų federacijos Generalinės asamblėjos šventiniame renginyje birželio 9 d. Vilniuje.

Plačiau

Dėl 2014 m. birželio 9 d. Verslo aplinkos darbo grupės posėdžio

2014-06-04

LLA valdybos narys Vytas V. Petrošius, įgaliotas Prezidento Remigijaus Jokubausko, dalyvaus LR Ūkio ministerijos 2014 birželio 9 d. posėdyje.

Plačiau

1 2 3 4 ... 36 Kitas

Lietuvos leidėjų asociacija

Vokiečių g. 18A, LT 01130, Vilnius
Tel.: +370 6 707 6093
Faks.: +370 5 261 77 40
El. paštas: info@lla.lt
www.lla.lt

LLA Nariai