Archyvas

Skelbiama 2014 m. Vilniaus knygų mugės kulturinės renginių programos paraiškų teikimo pradžia

2013-10-22

Artėjant 15-ai Tarptautinei Vilniaus knygų mugei, kuri kitąmet vyks vasario 20–23 d., kviečiame teikti paraiškas mugės kultūrinei renginių programai. Kaip ir kasmet, paraiškas gali teikti visi stendus turintys mugės dalyviai.

Plačiau

Kviečiame dalyvauti tarptautinėje konferencijoje "ICT 2013 - Create, Connect, Grow"

2013-10-22

Lapkričio 6-8 d. daugiau negu 4000 tūkstančiai mokslininkų, novatorių, verslininkų, pramoninkų, politikų ir jaunų visuomenės atstovų susirinks į Vilniuje vyksiančią tarptautinę informacinių ir komunikacinių technologijų (IKT) konferenciją "ICT 2013 - Create, Connect, Grow".

Plačiau

Kviečiame dalyvauti praktiniame seminare „Teksto redagavimo aktualijos: gramatikos ir stiliaus taisymų (ne)atitiktys“

2013-10-21

VšĮ Ateities visuomenės institutas organizuoja praktinį seminarą „Teksto redagavimo aktualijos: gramatikos ir stiliaus taisymų (ne)atitiktys.

Plačiau

Knygų leidybos pristatymas 2013 m. tarptautinėje Frankfurto knygų mugėje

2013-10-16

Spalį visų leidyklų keliai veda į Frankfurtą, kuris tampa visos leidybos industrijos centru, atrandami nauji verslo modeliai, skelbiamos naujausios tendencijos ir galimybės.

Plačiau

Diskusija apie grubius autorinių teisių pažeidimus iš valstybės pusės – su autorių ir leidėjų atstovais

2013-10-03

Diskusija apie grubius autorinių teisių pažeidimus iš valstybės pusės – su autorių ir leidėjų atstovais "Žinių radijo" eteryje "Ar į elektroninę erdvę ir archyvus keldami šiuolaikinių lietuvių autorių darbus nepamiršome pačių autorių?"

Plačiau

Rašytojai nenori būti skaitmeninami nemokamai

2013-10-01

Nacionalinė M. Mažvydo biblioteka, vykdydama kilnią dabartinių Lietuvos rašytojų kūrinių skaitmeninimo misiją, „pamiršo“ vieną paprastą smulkmeną – kūrėjai, „neribotam laikui“ atiduodami savo kūrinius, norėtų gauti ir bent simbolinį atlygį už tai.

Plačiau

LLA komentarai dėl LNB leidėjų apklausos

2013-09-30

Prieš savaitę Nacionalinė M.M. biblioteka (toliau – NL) išplatino leidykloms apklausą dėl e-leidinių teikimo sąlygų e-bibliotekai, kuri dabar kuriama prie NL ir finansuojama ES fondų. Įvertinus NL ir LRKM iniciatyvas dėl LR Bibliotekų įstatymo pakeitimo, masinio skaitmeninimo iniciatyvų, nelygios konkurencijos tarp valstybės ir verslo institucijų kuriant platinimo platformas e-turiniui ir kt., LLA prašytų leidėjų prieš pildant anketą (jeigu taip bus nuspręsta), susipažinti su parengtais komentarais.

Plačiau

Lietuvos Kultūros ministras Ženevoje pasirašė Marakešo sutartį

2013-09-27

Rugsėjo 27 dieną Ženevoje kultūros ministras Šarūnas Birutis ir Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (PINO) generalinis direktorius Francis Gurry pasirašė Marakešo sutartį dėl geresnės paskelbtų kūrinių prieigos akliesiems, silpnaregiams ar turintiems kitą skaitymo negalią.

Plačiau

Kviečiame dalyvauti konferencijoje "Kompensacinis atlyginimas ir atgaminimo teises administruojančių organizacijų veikla"

2013-09-27

Kviečiame dalyvauti IFRRO (Tarptautinė atgaminimo teises administruojančių organizacijų federacija) ir asociacijos LATGA organizuojamoje tarptautinėje konferencijoje "Kompensacinis atlyginimas ir atgaminimo teises administruojančių organizacijų veikla".

Plačiau

Dėl LR Bibliotekų įstatymo pakeitimų

2013-09-19

LLA rugpjūčio mėnesį kreipėsi į LR Kultūros ministeriją dėl inicijuoto ir Seime svarstymams užregistruoto  LR Bibliotekų įstatymo pakeitimų.

Plačiau

1 2 3 4 ... 29 Kitas

Lietuvos leidėjų asociacija

Lukiškių g. 5 - 317, LT-01108 Vilnius
Tel.: (370 5) 261 77 40
Faks.: (370 5) 261 77 40
El. paštas: info@lla.lt
www.lla.lt

LLA Nariai