Archyvas

„Knygų Kalėdų“ autobusiukas pradėjo kelionę po Lietuvos miestus ir miestelius!

2015-12-07

„Knygų Kalėdų“ autobusiukas pradėjo kelionę į tolimiausius Lietuvos kampelius. Rašytojų klubo ir Knygų šalies kūrėjai aplankys vaikus, senjorus ir surengs knygų skaitymus, kūrybines dirbtuves, tradicines kalėdines vakarones su knyga. „Knygų Kalėdų“ autobusiukas su menininkais vyks į Varėną, Biržus, Kelmę, Šalčininkus, Švenčionis, Kauną ir Palangą.

Plačiau

Kviečiame žiūrėti naujausią „Knygos per „Penki TV“ laidą!

2015-12-04

Gruodžio mėnesį „Penki TV“ pradeda jau šventinėmis nuotaikomis. Kartu su Prezidente Dalia Grybauskaite paskelbiama „Knygų Kalėdų" pradžia, aplankyta stebuklinga eglutė, kurioje visą gruodžio mėnesį vyks garsiniai skaitymai.

Plačiau

Kvietimas dalyvauti seminare-dirbtuvėse „Autorinių teisių licencijavimas“ su Lynette Owen

2015-12-04

Gruodžio 14 dieną Rygoje vyksiančiame seminare-dirbtuvėse „Autorinių teisių licencijavimas“ dalyvaus Lynette Owen (Autorių ir Gretutinių teisių konsultantė, Jungtinė Karalystė), kuri  dažnai vadinama autorinių teisių pardavimo guru. 

Plačiau

Dovanokime vaikų ir jaunimo knygas šalies bibliotekoms!

2015-12-01

Jau penktą kartą Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“, šiais metais kviečianti padovanoti naujų vaikų ir jaunimo knygų šalies bibliotekų skaitytojams, keliauja po Lietuvą.

Plačiau

Kvietimas pristatyti lietuvių literatūrą Didžiosios Britanijos leidėjams

2015-11-25

Siekiant paskatinti lietuvių literatūros vertimus į anglų kalbą, Lietuvos kultūros institutas (LKI) organizuoja britų leidėjų vizitą Vilniuje.

Plačiau

Kviečiame į susitikimą su Jungtinės Karalystės leidybos rinkos eksperte Alexandra Büchler

2015-11-24

Gruodžio 9 d. 9:30 LLA ir Lietuvos kultūros institutas maloniai kviečia į Leidėjų pusryčius ir susitikimą su organizacijos „Literature Across Frontiers" („Literatūra be sienų", LAF) vadove Alexandra Büchler.  

Plačiau

TISP „Savaitės straipsnis“: „Mylibreto“ atvejis

2015-11-19

LLA partneriai iš tarptautinio projekto Technologijos ir inovacijos išmaniajai leidybai (Technology and Innovation for Smart Publishing, TISP) nuolat pristato naudingiausias, įdomiausias ir aktualiausias inovacijas leidybos sektoriui. 

Plačiau

IPA išreiškia užuojautą Paryžiaus įvykiuose žuvusiųjų artimiesiems

2015-11-19

IPA (International Publishers Association) pranešime išreiškiama užuojauta Paryžiaus įvykiuose žuvusiųjų artimiesiems.

Plačiau

Kvietimas į seminarą „Auditorijų plėtra – politika ir praktika“

2015-11-16

Kodėl aktuali auditorijų plėtros tema? Kokie veiksniai lemia efektyvią auditorijų plėtrą? Ar geroji praktika Europos kultūros ir meno projektuose pritaikoma Lietuvos kultūros organizacijose? Kaip Lietuvos kultūros politikos prioritetai ir kultūros programų finansavimas skatina auditorijų plėtrą? Šie ir kiti klausimai seminare ir diskusijoje.

Plačiau

Kvietimas į seminarą „Intelektinė nuosavybė ir jos reikšmė kuriant konkurencingą žiniomis grįstą ekonomiką“

2015-11-12

Maloniai kviečiame dalyvauti Ūkio ministerijos kartu su Pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacija (WIPO) organizuojamame seminare tema „Intelektinė nuosavybė ir jos reikšmė kuriant konkurencingą žiniomis grįstą ekonomiką“.

Plačiau

1 2 3 4 ... 47 Kitas

Lietuvos leidėjų asociacija

Vokiečių g. 18A, LT 01130, Vilnius
Tel.: +370 6 707 6093
El. paštas: info@lla.lt
www.lla.lt

LLA Nariai