Archyvas

Paskelbtas konkursas "Metų vertėjo krėslo" premijai

2014-01-20

Lietuvių PEN centras ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija rengiasi skirti metinę premiją „Metų vertėjo krėslas“ už geriausią grožinės literatūros ir meninės eseistikos vertimą į lietuvių kalbą. 

Plačiau

„Knygų Kalėdos“ įgauna pagreitį visoje Lietuvoje

2013-12-09

 Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ įgauna pagreitį ir keliauja per visą Lietuvą. Per pirmąsias akcijos savaites jau surinkta tūkstančiai naujų knygų kaimų ir miestelių bibliotekoms. Knygų dovanojo šalies gyventojai ir bendruomenės, užsienio šalių ambasados, verslo ir visuomeninės organizacijos, rašytojai ir dailininkai

Plačiau

Lietuvos kultūros taryba skelbia kultūros ir meno sričių ekspertų atranką

2013-12-05

 Lietuvos kultūros taryba, siekdama profesionalaus, skaidraus ir kokybiško kultūros ir meno projektų, programų bei kitokių priemonių, pretenduojančių gauti Kultūros tarybos administruojamo Kultūros rėmimo fondo finansavimą, vertinimo skelbia kultūros ir meno sričių ekspertų atrankos konkursą.

Plačiau

Nuotolinėje mokymų programoje "Enhanced Editors" aktyviausiai dalyvauja lietuviai

2013-11-25

 Lapkričio 20 d. baigėsi nuotolinės mokymų programos "Enhanced Editors" antrasis etapas - projektinių darbų pateikimas. Labai džiaugiamės, kad mokymų programos dalyviai iš Lietuvos buvo patys aktyviausi ir pateikė net 11 projektinių darbų.

Plačiau

Prezidentūroje bus įžiebta Kalėdų eglė ir vyks knygų kūrybinės dirbtuvės

2013-11-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė šiandien 16.00 val. Baltojoje salėje kartu su vaikais ir kaimo bibliotekininkais iš visos šalies įžiebs pirmąją Kalėdų eglę ir paskelbs akcijos „Knygų Kalėdos" pradžią. Pasitikdami jau trečią kartą organizuojamą nacionalinę akciją, garsūs Lietuvos žmonės gyvai skaitys Kristijono Donelaičio kūrybą.

Plačiau

Demokratiją ir spaudos laisvę ginančioms įstatymų pataisoms – ypatingos skubos tvarka

2013-11-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo vakar Seime registruotas Visuomenės informavimo įstatymo ir Baudžiamojo proceso kodekso pataisas siūlo svarstyti ypatingos skubos tvarka.

Plačiau

„ARROW PLUS“ projekto konferencija

2013-11-13

Šių metų gruodžio mėnesį baigiasi tarptautinis „ARROW PLUS“ projektas, kuris jungia 21 partnerius iš 17 Europos šalių. Baigiamoji projekto konferencija įvyks gruodžio 4 d. 16-18 val. Europos Parlamente Briuselyje. Konferencijoje bus pristatyta kūrinio statuso paieškos sistema ARROW ir gerosios praktikos pavyzdžiai.

Plačiau

Praturtinkime bibliotekas – padovanokime naujų knygų!

2013-11-12

Jau tradicine tapusi Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ šiais metais kviečia padovanoti naujų knygų kaimų ir miestelių bibliotekoms. Visi kartu pasirūpinkime, kad šių bibliotekų skaitytojams – vaikams ir suaugusiesiems – netrūktų grožinės literatūros kūrinių, enciklopedinių leidinių ir žinynų.

Plačiau

Prezidentė kviečia praturtinti šalies bibliotekas

2013-11-08

Dalia Grybauskaitė lankėsi Rokiškio rajone įsikūrusioje Antanašės kaimo bibliotekoje, kur paskelbė akcijos „Knygų Kalėdos" pradžią ir susitiko su kaimo bendruomene. Vėliau Prezidentė dalyvaus Rokiškio dvare vyksiančiuose Sėlių krašto kūrybos skaitymuose, susitiks su Rokiškio rajono kaimo bibliotekininkais ir dalyvaus aukštaičių tarmės pristatyme.

Plačiau

Unikalioje kaimo bibliotekoje Prezidentė paskelbs „Knygų Kalėdų“ startą

2013-11-07

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė šiandien lankysis Rokiškio rajone. Unikalioje Antanašės kaimo bibliotekoje Prezidentė paskelbs akcijos „Knygų Kalėdos" pradžią, apsilankys Antanašės bendruomenės namuose. Vėliau Rokiškio dvare dalyvaus Sėlių krašto kūrybos skaitymuose, susitiks su Rokiškio rajono kaimo bibliotekininkais ir vietos bendruomene.

Plačiau

1 2 3 4 ... 30 Kitas

Lietuvos leidėjų asociacija

Gedimino pr. 27-3, LT 01104, Vilnius
Tel.: (370 5) 261 77 40
Faks.: (370 5) 261 77 40
El. paštas: info@lla.lt
www.lla.lt

LLA Nariai